Již od roku 2006 podporujeme děti v oblasti vzdělávání, pracovních, sociálních i společenských návyků. Přispíváme ke vzdělanosti regionu zkvalitněním zázemí i výuky v místních školách.
NAŠE VIZE
Naší vizí je poskytnout vzdělání, zázemí a další podporu dětem, které se nacházejí v obtížných životních podmínkách, a které díky této pomoci změní svůj život. Přijmou zodpovědnost za svůj život i za životy svých blízkých a tím přispívají k přetváření regionu na důstojné místo pro život.
NAŠE ODLIŠNOST
snažíme se o pomoc, která bude dělat Afriku na nás nezávislou. Chceme přinést možnost pro samostatný růst, nejenom zabezpečením přežití pro děti, ale skrze jejich vzdělání a rozvoj dosáhnout, aby byli plnohodnotní členové společnosti a komunity, lídry změny. Učíme je soběstačnosti.
nejsme organizace na dálku. Do Afriky sami jezdíme jako dobrovolníci a projekty na místě řídíme a kontrolujeme.
jsme malá organizace. Jezdíme ve vlastních autech, pracujeme na vlastních počítačích, cestujeme do Afriky za vlastní peníze, které vyděláváme svou prací mimo organizaci Bez mámy. Pracujeme efektivně, jsme flexibilní a nezatížení přílišnou byrokracií a administrací.