Logo
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Novinky

Rozesíláme přibližně každé čtvrtletí.

Bez mámy, z.s.

 

TingaTinga.cz vznikl za účelem finanční podpory činnosti rozvojové organizace Bez mámy, z.s. působící v Tanzánii.

 

NAŠE MISE

Již od roku 2006 podporujeme děti v oblasti vzdělávání, pracovních, sociálních i společenských návyků. Přispíváme ke vzdělanosti regionu zkvalitněním zázemí i výuky v místních školách.

 

NAŠE VIZE

Naší vizí je poskytnout vzdělání, zázemí a další podporu dětem, které se nacházejí v obtížných životních podmínkách, a které díky této pomoci změní svůj život. Přijmou zodpovědnost za svůj život i za životy svých blízkých a tím přispívají k přetváření regionu na důstojné místo pro život.

 

NAŠE ODLIŠNOST

  • snažíme se o pomoc, která bude dělat Afriku na nás nezávislou. Chceme přinést možnost pro samostatný růst, nejenom zabezpečením přežití pro děti, ale skrze jejich vzdělání a rozvoj dosáhnout, aby byli plnohodnotní členové společnosti a komunity, lídry změny. Učíme je soběstačnosti.

  • nejsme organizace na dálku. Do Afriky sami jezdíme jako dobrovolníci a projekty na místě řídíme a kontrolujeme.

  • jsme malá organizace. Jezdíme ve vlastních autech, pracujeme na vlastních počítačích, cestujeme do Afriky za vlastní peníze, které vyděláváme svou prací mimo organizaci Bez mámy. Pracujeme efektivně, jsme flexibilní a nezatížení přílišnou byrokracií a administrací.

Z pohledu geografického se naše úsilí soustřeďuje do jihozápadní části Tanzánie, do provincie Mbeya, jejímž centrem je stejnojmenné město, ležící v nadmořské výšce 1700 m.n.m. Ve vzdálenosti cca 60 km na východ od města je velmi chudá vesnice Mahango, bez slušné cesty a pravidelného přísunu vody. Naše aktivity se soustřeďují právě na tomto místě.

 

Více informací o nás zde: www.bezmamy.cz

 

Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz